Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Przejdź do treści

Jakie są najpopularniejsze metody prostowania włosów

Wiele pań nie jest specjalnie zadowolonych z faktu, że ich włosy nie są idealnie proste. Dlatego też często sięgają po rozmaite metody na to, aby ujarzmić niesforne kosmyki. Istnieje na to kilka metod, z tego też powodu warto zapoznać się z nimi i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Niektóre z tych metod wymagają wyższych temperatur czy zastosowania silnych chemikaliów, co przy długotrwałym stosowaniu mocno obciąża włosy i może doprowadzić do zniszczenia ich struktury.

Dlatego też trzeba do takich zabiegów podchodzić z dużą dozą ostrożności oraz stosować dodatkowo specjalne preparaty wzmacniające włosy. Skuteczne, ale też i w pewien sposób obciążające strukturę włosów jest prostowanie włosów sosnowiec chemiczne, przy jakim wykorzystuje się różnego rodzaju mocne substancje. Nałożone na włosy powodują zniszczenie proteinowych wiązań w ich środku, co daje efekt prostowania. Z powodów bezpieczeństwa ta metoda stosowana być powinna jedynie w zakładach fryzjerskich, przez osoby mające odpowiednie doświadczenie. Nieco inaczej wygląda keratynowe prostowanie Katowice.

W nim w miejsce chemicznych środków jest stosowana keratyna, czyli białko stanowiące naturalny budulec włosów. Tym sposobem są uzupełniane ubytki, a równocześnie włosy dostają ładny, efektowny wygląd. Przy prawidłowym zrobieniu, również przez dobrego fryzjera, takie prostowanie jest w pełni bezpieczne a równocześnie dość trwałe. Rezultaty takiego zabiegu utrzymują się przez okres trzech miesięcy, a następnie włosy powoli wracają do swojego wcześniejszego wyglądu.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki i pingbacki są aktywne.