Przejdź do treści

Nowocześnie zarządzana placówka dentystyczna w Katowicach – Citistom

Nowoczesna placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom wykonuje sporo usług stomatologicznych, z różnych dziedzin. W miejscu takim proponowany jest kompletny zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu NFZ. Jeśli kogoś zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może oczekiwać także na leczenie jakie ma za zadanie nakładanie korony. Porcelanowa korona zęba jest przykładową z technik uzupełniania częściowych albo całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika droga, lecz przynosi świetne rezultaty.

Porcelanowe korony są trwałe, prezentują się bardzo naturalnie oraz gwarantują pacjentom wysoki komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb albo jedynie jego część. Przykładowo, kiedy ząb jest przebarwiony albo jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wtedy umocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony dzieli się na: przymocowane na podbudowie metalowej a także mocowane na cyrkonie. Barwę korony dopasowuje się do barwy zębów naturalnych, za pomocą wzornika kolorów.

Dzięki temu wyglądają one potem jak naturalne zęby pacjenta. W gabinecie doświadczeni stomatolodzy korzystają z najnowszych technologii leczenia, żeby móc pomagać chorym z brakiem uzębienia. Specjaliści mają dużą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie usługi są bezbolesne. Pacjenci mają świadomość, że w centrum stomatologicznym będą poddawani leczeniu w jak najlepszych warunkach.

Podczas pierwszej konsultacji dentysta wyznaczy spersonalizowany harmonogram leczenia. Tylko po zaakceptowaniu ze strony pacjenta rozpocznie się leczenie. Będąc zdecydowanym na leczenie w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się właściwą decyzję. Dentyści mają dużą wiedzę i stale się kształcą. To znaczy, że chorzy mogą czuć się bezpiecznie, gdyż wdrażane są reguły mające na celu utrzymać maksymalną sterylizację i wpływać na wygodę pacjenta.

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki i pingbacki są aktywne.