Przejdź do treści

Rzetelne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Badania prenatalne przeprowadzane w nowocześnie funkcjonującej placówce medycznej w Poznaniu, a więc w Blumedica to testy rzetelne, przeznaczone dla przyszłych mam. Decydować się na nie muszą przede wszystkim te kobiety, które są w grupie ryzyka wystąpienia wad płodu. Nieinwazyjne badanie nifty poznań z krwi nie trwa długo. Próbki są sprawdzone w innowacyjnym laboratorium, co daje gwarancję skutecznie wykonanego badania. Wykrywalność na poziomie większym niż 99% skłania do jego wykonania.

Badanie to polecane jest głównie dla kobiet: które mają 35 lat lub więcej, z potwierdzonymi zaburzeniami chromosomów u siebie lub w rodzinie, jak i u takich, u których pozostałe badania przesiewowe były już wykonane w pierwszym trymestrze i podały wysokie ryzyko mutacji genetycznej. NIFTY wykrywa zaburzenia genetyczne jakie spowodowane są nadmiarem albo brakiem wiadomości genetycznych w DNA dziecka. Częstotliwość występowania trisomii płodu jest związana z wiekiem matki.

Z tego powodu też opłaca się zasugerować się takim czynnikiem. Na przykład, niebezpieczeństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa rośnie etapowo, liniowo do mniej więcej 30 roku życia, a następnie rośnie wykładniczo. Test NIFTY to aktualnie najnowocześniejsze badanie przesiewowe, jakie przeprowadzane jest w pierwszym trymestrze ciąży. Dostarcza istotnych wiadomości na temat dziecka. Jego przeprowadzenie zmniejsza konieczność wykonania badań inwazyjnych takich jak amniopunkcja.

Rozwiązania, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nieocenione. Badanie to umożliwia wykryć dużą gamę zaburzeń oraz wad płodu już od 10 tygodnia ciąży. Jest bardzo precyzyjne, wobec czego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica udostępnione są wersje: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one między sobą obszarem wykrytych wad.

Zależnie od tego, jaka wersja jest zrobiona, na takie zaburzenia będzie wskazywać. Opisy wersji znajdują się na stronie. Test prenatalny NIFTY ceniony jest za dokładność pomiaru oraz za to, że jest kompleksowy i nieinwazyjny.

Komentarze są wyłączone, ale trackbacki i pingbacki są aktywne.